Svetlana Kuzmina

překladatelka

Překlady z ruštiny a do ruštiny

Aktivně překládám z ruštiny a do ruštiny od roku 2013. Velký překlad, ke kterému jsem přišla skrze doporučení, tehdy odstartovala mou do té doby neplánovanou překladatelskou kariéru.

Během následujících let jsem přeložila řadu odborných i osobních textů. Většinou se jednalo o překlady bakalářských nebo diplomových prací, nejčastěji na téma marketingu, cestovního ruchu nebo mezinárodních vztahů, nebo produktové texty (nejen) pro eshopy.

Vyskytly i perličky z úzce zaměřených oborů, překládala jsem texty o humátových hnojivech, vibračních dopravnících nebo polykarbonátových sklenících.

Potřebujete-li překlad z / do ruského jazyka, neváhejte mě kontaktovat, obratem zašlu cenovou kalkulaci s ohledem na vaše požadavky.

Soudně ověřené překlady nezajišťuji, ale ráda vám poskytnu kontakt na kolegyni, soudní překladatelku jazyka ruského.

Reference

Victoria Velek

Velice rychlá a kvalitní spolupráce. Překlady jsou profesionální nehledě na specifický obsah textu! Úprava PDF katalogu skvělá. Určitě nespolupracujeme naposled.

NailPerfect.cz

Olga Beleacova

Svetlana je skvělá odbornice v oblasti tvorby webových stránek a také překladů a korektur. Rychlá, kvalitní práce za přijatelné ceny.
Děkuji za spolupráci!

Omalgami

Juri Pikk

Potřebovali jsme urgentně přeložit návody k obsluze lesnických strojů. Oslovili jsme Svetlanu Kuzminu. Jsme jí velice vděční za kvalitně odvedenou práci a doporučujeme ji jako skvělou odbornici.

Forester