Svetlana Kuzmina

překladatelka

Formátování dokumentů

Zápolíte s formátováním bakalářské nebo diplomové práce? Nebo jakéhokoliv jiného souboru? I s tím vám umím pomoct.

Ze zkušenosti vím, že správně naformátovat závěrečnou práci nebo jiný soubor se specifickými požadavky mnohdy bývá pěkným oříškem. Pokud si s tímto problémem nevíte rady, nemáte na formátování čas nebo vám v tom brání jakýkoliv jiný důvod, ráda vám s tím pomůžu.

Pro správné naformátování školní práce od vás budu potřebovat metodické pokyny, které vám poskytne vaše škola. Mezi věci, které je nutné naformátovat a ohlídat, patří obsah práce, správné číslování stránek, jednotnost úpravy napříč dokumentem, nastavení stylů pro případné hromadné úpravy, správné odsazení, použití pevných mezer a mnohé další.

Cena formátování závisí na objemu práce a zvolené rychlosti zpracování.

Formátování PDF souborů

Máte PDF soubor, který potřebujete upravit, ale nevíte, jak na to? Potřebujete přidat nové nebo odstranit neaktuální informace, připravit novou jazykovou mutaci souboru?

Jednou z dílčích služeb v rámci formátování souborů jsou právě úpravy již existujících PDF souborů. Cena závisí na objemu výchozího souboru a množství úprav.

Reference

Victoria Velek

Velice rychlá a kvalitní spolupráce. Překlady jsou profesionální nehledě na specificky obsah textu! Úprava PDF katalogu skvělá. Určitě nespolupracujeme naposled.

NailPerfect.cz